Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že predajne D-nábytok v Lučenci a vo Zvolene budú z technických príčin dňa 31.10.2020, t.j.v sobotu zatvorené. Za pochopenie ďakujeme.

Product was successfully added to your shopping cart.
AIRGEL

Viac pohľadov

AIRGEL

Veľmi dobre sa prispôsobujúci matrac vyššej výšky (23 cm) z komfortnej peny ELIOCELL, doplnenej antibakterálnou penou s úpravou SANITIZED, ktorý poskytuje maximálne pohodlie. Povrchová platňa z peny AIR GEL ešte viac umocňuje pocit dokonalého komfortu. Odzipsovateľný, prirodzene antibakteriálny poťah SILVER DIZAJN LEM dobre drží tvar a vyzdvihuje prevedenie tohto matraca aj po estetickej stránke. Je možné ho prať pri teplote do 60°C. Matrac je možné uložiť na všetky typy lamelových aj pevných roštov.

Detaily

Poťah matraca:Poťah SILVER DIZAJN LEM, prešitý dutým PES vláknom - gramáž 300 g/m². Jadro matraca: Vrchná pena AIRGEL. Jadro komfortná mäkčená pena ELIOCELL s hustotou 28 kg/m³. Stred doplnen7 antibakteriálnou penou s úpravou SANITIZED. Kolekcia Materasso Výška 23 cm Fyziosystém - Nosnosť 125 kg Polohovateľný rošt Áno Prateľnosť poťahu Áno, 60°C Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov Záruka (roky) 3

Podobné produkty