Dňa 1.2./sobota/ bude predajňa vo Zvolene z technických príčin zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.PRÍJMEME DO ZAMESTNANIA PRACOVNÍKA NA POZÍCIU - SKLADNÍK, MONTÁŽNIK, VODIČ S NÁSTUPOM OD 1.3.2020 NA PREDAJŇU D-NÁBYTOK ZVOLEN, KRUPINSKÁ CESTA 1. INFO - 0907 844 439 a 0915 227 025

Product was successfully added to your shopping cart.
Nuvola Dual 10

Viac pohľadov

Nuvola Dual 10

Extrémne pohodlný mäkký matrac vyrobený z inovatívnej peny Aquabreeze a patentovanej textílie Thermic®. Vášmu telu poskytne jedinečný pocit jemnosti, ľahkosti a sviežosti.

Detaily

Prečo zvoliť matrac nuvola Dual 10?veľmi príjemná anatomicky prispôsobivá pena Memosoft prešitá do poťahu ponúka pocit extrémne mäkkosti a pohodlia inovatívna pena Aquabreeze s vysokou hustotou na základe vody tvorená otvorenou bunečnou štruktúrou umožňuje ľahké prúdenie vzduchu a optimálne rozptýlenie nahromadeného tepla spodná vrstva zo studenej peny Elioform poskytuje vhodnú ortopedickú podporu chrbtici technológia Airyform zaisťuje dokonalé prevzdušnenie matraca matrac môže byť použitý obojstranne, v rozmeroch 150 cm a širšie je navyše dodávaný v duálnom komforte vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca atraktívny snímateľný a prateľný poťah (40 ° C) z patentovanej textílie Thermic® pre dokonale svieži spánok uloženie na perforovanú dosku, pevný alebo polohovací lamelový rošt predĺžená záruka na jadro matraca 12 rokov (na poťah matraca štandardná záruka 2 roky)

Podobné produkty