Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že predajne D-nábytok v Lučenci a vo Zvolene budú od 16.3.2020 na 14 dní zatvorené. Toto opatrenie vyplýva z mimoriadneho rokovania vlády dňa 15.3.2020. O prípadných zmenách Vás budeme priebežne informovať.

Product was successfully added to your shopping cart.
VISCOGREEN lux

Viac pohľadov

VISCOGREEN lux

Základom tohto vysokého, tvrdšieho a zároveň komfortného matraca je nevyrezávaná platňa tvrdšej verzie peny BIOGREEN, čo umožňuje použitie matraca aj pre užívateľov vyššej hmotnosti - až do 170 kg. Na jednej strane je pridaná 4 cm vrstva viscoelastickej peny VISCOGREEN pre zvýšenie komfortu, ktorý je podporený aj ďalšou vrstvou „lenivej peny“ všitej v poťahu. Poťah EUKALYS, snímateľný a prateľný do 60°C (Strana prešitá s „lenivou penou“ je určená na jemné pranie bez žmýkania!. ), má úpravu odpudzujúcu lietajúci hmyz. Tento matrac je možné dodať aj do 48 hod vo vákuovom balení (zrolovaný) - Vákuo VISCOGREEN.

Detaily

Poťah matraca:Poťah EUCALYSS prešitý s viscoelastickou penou LAZY-FOAM a PES vláknom, gramáž 100g/m², v boku všitá 3D textília.Spodný poťah EUCALYSS prešitý s PES vláknom, gramáž 300g/m². Jadro matraca: Vrchný profil: komfortná viscoelastická pena VISCOGREEN. Spodný profil: komfortná pena BIOGREEN. Kolekcia Materasso Výška 21 cm Tvrdosť Fyziosystém - Nosnosť 170 kg Polohovateľný rošt Áno Prateľnosť poťahu Áno, ručne 30°C Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov, Reuma, Studené nohy Záruka (roky) 5

Podobné produkty