Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že predajne D-nábytok v Lučenci a vo Zvolene budú z technických príčin dňa 31.10.2020, t.j.v sobotu zatvorené. Za pochopenie ďakujeme.

Product was successfully added to your shopping cart.
SWISS Prestige 1000

Viac pohľadov

SWISS Prestige 1000

Dokonalé riešenie pre dosiahnutie maximálneho komfortu. Pružinový - taštičkový matrac s použitím značkovej švajčiarskej peny Evo Pore HRC a AventO2, vyznačujúcej sa dokonalou elasticitou a a dlhodobou stabilitou. Taštičkové pružiny v jadre matraca systém 1000 zabezpečujú dokonalú podporu tela spojenú s vysokou mierou komfortu. Poťah SILKTOUCH je snímateľný a prateľný do 60°C. Strana prešitá s „lenivou penou“ je určená na jemné pranie bez žmýkania!.

Detaily

Poťah matracaPoťah SILKTOUCH prešitý s viscoelastickou - lenivou penou a PES vláknom, gramáž 100 g/m². V boku všitá látka GOLDTOUCH. Spodný poťah SILKTOUCH prešitý s PES vláknom, gramáž 300 g/m². Jadro matraca: Vrchá doska: Pena EvoPoreHRC. Jadro matraca: Taštičková pružina - SYSTÉM 1000. - Spodný profil: Prírodná pena AventO2. Kolekcia Materasso Výška 26 cm Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti) Nosnosť 130 kg Polohovateľný rošt Nie Prateľnosť poťahu Áno, ručne 30°C Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti hlavy, Bolesti krížov, Potenie Záruka (roky) 8

Podobné produkty