VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, OZNAMUJEME VÁM, ŽE OBĽÚBENÉ MERANIE MATRACOV POMOCOU DEKY X-SENZOR BUDE NAJBLIŽŠIE 22.7.2024 VO ZVOLENE A 24.7.2024 V LUČENCI.

Product was successfully added to your shopping cart.
SWISS Prestige 1000

Viac pohľadov

SWISS Prestige 1000

Dokonalé riešenie pre dosiahnutie maximálneho komfortu. Pružinový - taštičkový matrac s použitím značkovej švajčiarskej peny Evo Pore HRC a AventO2, vyznačujúcej sa dokonalou elasticitou a a dlhodobou stabilitou. Taštičkové pružiny v jadre matraca systém 1000 zabezpečujú dokonalú podporu tela spojenú s vysokou mierou komfortu. Poťah SILKTOUCH je snímateľný a prateľný do 60°C. Strana prešitá s „lenivou penou“ je určená na jemné pranie bez žmýkania!.

Detaily

Poťah matracaPoťah SILKTOUCH prešitý s viscoelastickou - lenivou penou a PES vláknom, gramáž 100 g/m². V boku všitá látka GOLDTOUCH. Spodný poťah SILKTOUCH prešitý s PES vláknom, gramáž 300 g/m². Jadro matraca: Vrchá doska: Pena EvoPoreHRC. Jadro matraca: Taštičková pružina - SYSTÉM 1000. - Spodný profil: Prírodná pena AventO2. Kolekcia Materasso Výška 26 cm Fyziosystém 7 (počet zón tuhosti) Nosnosť 130 kg Polohovateľný rošt Nie Prateľnosť poťahu Áno, ručne 30°C Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti hlavy, Bolesti krížov, Potenie Záruka (roky) 8

Podobné produkty