VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, OZNAMUJEME VÁM, ŽE OBĽÚBENÉ MERANIE MATRACOV POMOCOU DEKY X-SENZOR BUDE NAJBLIŽŠIE 22.7.2024 VO ZVOLENE A 24.7.2024 V LUČENCI.

Product was successfully added to your shopping cart.
Lugano

Viac pohľadov

Lugano

Poťah matraca:Poťah BIORYTMIC je unikátny vďaka obsahu prírodných minerálov, ktoré vyžarovaním prirodzenej energie pozitívne ovplyvňujú „vnútrotelovú komunikáciu“ a prúdenie energetických tokov. Tie sú zodpovedné za správne fungovanie organizmu, čo je základný predpoklad predchádzania chorobám a udržania si zdravia. Účinky minerálnej terapie si môžete na sebe overiť pomocou jednoduchého balančného testu. Pôsobením minerálov sa budete cítiť omladení, zníži sa úroveň stresu, váš organizmus bude lepšie fungovať, regenerovať a budete sa cítiť lepšie. Budete vstávať svieži, odpočinutí a vaše telo bude plné sily a energie. Poťah je navyše vybavený manipulačnými úchytmi. Jadro matraca: LUGANO je zhmotnením sofistikovanej a veľmi dômyselnej profilácie jadra matraca. Systém skladby a tvarov jednotlivých vrstiev peny dáva tomuto matracu fantastické ortopedické vlastnosti. Spôsob, akým vás bude matrac „kopírovať“, vás ohromí. Jednotlivé vrstvy sú tvorené vysokokvalitnou švaj-čiarskou penou EvoPoreHRC. Nová štruktúra buniek v EvoPoreHRC sa vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosťami a zároveň je extrémne stabilná a konzistentná. Je to pena s revolučnou stálosťou všetkých parametrov a to aj pri pôsobení vlhka, tepla a tlaku, čo sú faktory, ktoré majú výrazný vplyv na stálosť peny. EvoPoreHRC je míľnik v histórii vývoja pien. Je to spojenie inovácie a technológie. Komfort dovršuje pena Neroli tvoriaca hornú vrstvu jadra matraca. NEROLI obsahuje výťažok z kvetov horkého pomarančovníka a okrem aroma-terapeutických vlastností má aj veľmi dlhú životnosť a to vďaka svojej vysokej objemovej hustote až 60 kg/m³. Takáto hustota je v oblasti studených pien unikátna. Ďalšou výhodou profilu jadra je jeho vynikajúca vzdušnosť. LUGANO je matrac bez kompromisov.

Detaily

Poťah matraca:Poťah BIORYTMIC je unikátny vďaka obsahu prírodných minerálov, ktoré vyžarovaním prirodzenej energie pozitívne ovplyvňujú „vnútrotelovú komunikáciu“ a prúdenie energetických tokov. Tie sú zodpovedné za správne fungovanie organizmu, čo je základný predpoklad predchádzania chorobám a udržania si zdravia. Účinky minerálnej terapie si môžete na sebe overiť pomocou jednoduchého balančného testu. Pôsobením minerálov sa budete cítiť omladení, zníži sa úroveň stresu, váš organizmus bude lepšie fungovať, regenerovať a budete sa cítiť lepšie. Budete vstávať svieži, odpočinutí a vaše telo bude plné sily a energie. Poťah je navyše vybavený manipulačnými úchytmi. Jadro matraca: LUGANO je zhmotnením sofistikovanej a veľmi dômyselnej profilácie jadra matraca. Systém skladby a tvarov jednotlivých vrstiev peny dáva tomuto matracu fantastické ortopedické vlastnosti. Spôsob, akým vás bude matrac „kopírovať“, vás ohromí. Jednotlivé vrstvy sú tvorené vysokokvalitnou švaj-čiarskou penou EvoPoreHRC. Nová štruktúra buniek v EvoPoreHRC sa vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosťami a zároveň je extrémne stabilná a konzistentná. Je to pena s revolučnou stálosťou všetkých parametrov a to aj pri pôsobení vlhka, tepla a tlaku, čo sú faktory, ktoré majú výrazný vplyv na stálosť peny. EvoPoreHRC je míľnik v histórii vývoja pien. Je to spojenie inovácie a technológie. Komfort dovršuje pena Neroli tvoriaca hornú vrstvu jadra matraca. NEROLI obsahuje výťažok z kvetov horkého pomarančovníka a okrem aroma-terapeutických vlastností má aj veľmi dlhú životnosť a to vďaka svojej vysokej objemovej hustote až 60 kg/m³. Takáto hustota je v oblasti studených pien unikátna. Ďalšou výhodou profilu jadra je jeho vynikajúca vzdušnosť. LUGANO je matrac bez kompromisov. Kolekcia Exclusive Výška 28 cm Fyziosystém - Nosnosť 150 kg Polohovateľný rošt Nie Prateľnosť poťahu Áno, 60°C Pri zdravotných problémoch Záruka (roky) 10

Podobné produkty