Dňa 1.2./sobota/ bude predajňa vo Zvolene z technických príčin zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.PRÍJMEME DO ZAMESTNANIA PRACOVNÍKA NA POZÍCIU - SKLADNÍK, MONTÁŽNIK, VODIČ S NÁSTUPOM OD 1.3.2020 NA PREDAJŇU D-NÁBYTOK ZVOLEN, KRUPINSKÁ CESTA 1. INFO - 0907 844 439 a 0915 227 025

Product was successfully added to your shopping cart.
LINEA

Viac pohľadov

LINEA

Po storočnej poctivej práci našich predkov čerpáme z lesov slovenských hôr surovinu – drevo, ktorému umom našich hláv a zručnosťou našich rúk dávame špecifickú formu. Výsledkom tejto snahy je značkový celomasívny nábytok Linea.

Detaily

Charakteristickým znakom pre Lineu je opracovanie hrán a rohov v modernom oblom a skosenom tvare. Linea je vyrábaná z bukového a dubového dreva (dub divoký) v prevední priebežného masívu na predných plochách a dĺžkovo nadpájaného masívu na bočných a vnútorných prvkoch. Linea je produkovaná v prírodnom alebo farebnom prevedení podľa vzorkovnice. Použité sú vysokokvalitné kovania s tlmením, tvrdené sklá s bronzovým odtieňom a nastaviteľné nožičky. Príjemnú atmosféru dopĺňajú diaľkovovo ovládané LED osvetlenia políc, ktoré sú dodávané za príplatok. Široká škála prvkov v rôznych šírkach umožňuje zariadiť rôznorodé interiéry a uspokojí aj náročných zákazníkov. Tovar je dodávaný v zmontovanom stave.
View File Typový list - Veľkosť: (3.15 MB)

Podobné produkty