Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že predajne D-nábytok v Lučenci a vo Zvolene budú od 16.3.2020 do odvolania zatvorené. Toto opatrenie vyplýva z mimoriadneho rokovania vlády dňa 15.3.2020. O prípadných zmenách Vás budeme priebežne informovať.

Product was successfully added to your shopping cart.
CELLFLEX hydrolatex T3

Viac pohľadov

CELLFLEX hydrolatex T3

Komfortný, 20 cm vysoký matrac z perforovaného - prevzdušneného a zároveň zónovaného HYDROLATEXu, v strede doplneného platňou zo značkovej peny CELLFLEX zvyšujúcej prispôsobivosť matraca a zabezpečujúcej dokonalý komfort spania. Poťah ALGUA s výťažkami z morských rias obsahuje množstvo zdraviu prospešných vitamínov, minerálov, proteínov a ďalších látok, ktoré blahodarne pôsobia na celý ľudský organizmus. Svoje vlastnosti nestráca ani opakovaným praním. Možnosť prať do 60°C. Matrac je možné použiť v kombinácii s lamelovým roštom akéhokoľvek typu, teda aj polohovateľného, prípadne v kombinácii s pevným podkladom - roštom z masívnych dosiek.

Detaily

Poťah matraca:Poťah ALGUA prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 200 g/m². Jadro matraca: Priedušné hydrolatexové platne, v strede značková pena CELLFLEX s hustotou 55 kg/m³. Kolekcia Materasso Výška 20 cm Fyziosystém 5 (počet zón tuhosti) Nosnosť 110 kg Polohovateľný rošt Áno Prateľnosť poťahu Áno, 60°C Pri zdravotných problémoch Alergie, Bolesti krížov, Potenie, Reuma Záruka (roky) 7

Podobné produkty